Hakkımızda


Yenmak, 1965 yılında Kahvecioğlu ailesi tarafından küçük bir atölye olarak Konya’da kuruldu.  Geçen yıllar içinde YENMAK kendisini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek yurt içi ve yurtdışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki büyük tedarikçilerden biri olmuştur. 

Yenmak bugün KİT, PİSTON, PİSTON PİMİ, SEGMAN ve SİLİNDİR MOTOR GÖMLEĞİ üretimi; CONTA, SUPAP ve MOTOR YATAĞI tedariği ile bu ürünleri 5 kıtada 95’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için uzun soluklu bir iş ortağı olarak nihai güven, en iyi kalite ve makul fiyatın yanı sıra, satış ve satış sonrası hizmetler olarak, müşterilerine ürün portföyünde tek bir kaynaktan,  bir paket içinde bütün motor parçalarının teminini sağlar. Bunun yanı sıra YENMAK insan faktörünün bütün bileşenler içinde en önemlisi olduğunu bilerek müşteri ilişkilerine değer vermektedir.

YENMAK; INMETRO, ISO 9001, IATF 16949 ve ISO 14001 sertifikalarına sahiptir. Bugün, 2 Fabrika ve 1 Genel Merkez& Lojistik binasıyla toplamda 50.000 metrekarelik alanda Konya 1. 2. ve 3. Organize sanayi bölgelerinde kuruludur.

Satış ve pazarlama faaliyetleri İstanbul’ da bulunan YENMAK ihracat ofisinde gerçekleştirilmektedir. 


GENEL MERKEZ ve LOJİSTİK MERKEZİ


PİSTON FABRİKASI


MOTOR GÖMLEĞİ FABRİKASI


© All Rights ReservedYenmak