BAYİLERİMİZ

BAŞATAN OTOMOTİV - BİNEK ARAÇ-HAFİF TİCARİ-KAMYON-OTOBÜS-ÇEKİCİ-TRAKTÖR


телефон: 0242 346 0899

Электронное письмо: basatan.otomotiv@hotmail.com

Адрес: Sanayi Sitesi 676 Sokak No 65 ANTALYA

ÇÖPELLİ OTO YEDEK PARÇA - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


телефон: 0242 221 49 90

Электронное письмо: copellitoptan@gmail

Адрес: AKDENİZ SAN.SİT.5010 SOK.NO:6-8 KEPEZ/ANTALYA

1971 yılında  Antalya'da kurulmuş olup, Oto Yedek Parça, Aksesuar ve Yağ sektörlerindeki bayilikleriyle, Toptan ve Perakende olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tofaş Fiat araçlarında geniş orjinal ve yan sanayi yedek parça seçenekleriyle hem perakende müşterilerine hem de bayilerine hizmet vermektedir.

Renault, Peugeot, Citroen Ford, Opel - VW gibi markaların yan sanayi muadillerini uygun fiyatlarla ve üst düzey hizmet anlayışıyla bayi ve müşterilerine sunmaktadır. İnternet Satışlarımız copellioto.com ve sahibinden.com üzerinden devam etmektedir.


DİNAMİK OTOMOTİV ANTALYA ŞB. - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


телефон: 0 242 220 00 21-23

Электронное письмо: info@dinamikotomotiv.com.tr

Адрес: Kepez Mahallesi Hurdacılar Caddesi No:178 KEPEZ/ ANTALYA

1986 yılında Adapazarı’nda kurulan Ada Oto, ilk olarak oto elektrik yedek parçaları satışını gerçekleştirerek ticari hayatına başladı. Daha sonraki yıllarda oto mekanik yedek parçalarını, akü ve motor yağ segmentini de ekleyerek otomotiv aftermarket sektörünün her noktasına hitap etmeyi amaçladı. 1998 yılında ise Ada Group çatısı altında kurulan Dinamik Otomotiv, binek, ticari, hafif ticari ve ağır vasıta araçlarının elektrik, elektronik, mekanik, motor ve sürtünme parçalarının teminini sağlamaktadır. Dinamik Otomotiv günümüzde; hızlı dağıtım ağı ile hizmet veren, çeşitte lider, otomotiv yedek parça tedarik şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

© All Rights ReservedYenmak