BAYİLERİMİZ

ALTAY TAŞIT VE OTOMOTİV ANKARA ŞB - JAPON-KORE ARAÇLAR


телефон: (0212) 671 71 35

Электронное письмо: info@altayoto.com

Адрес: Dempa Sanayi Sitesi, Susuz Mah. 3782. Cad. No:10/A Yenimahalle/ ANKARA

1982 yılında Massey Ferguson ve Türk Fiat marka traktörlerin yedek parça bayilikleri ile (Egemak ve Uzel) otomotiv sektörüne girmiş olan Altay Otomotiv, 1995 yılından itibaren Japon ve Kore araçları yedek parçalarının perakende ve toptan satışına başlamıştır. 2003 yılında gerçekleştirdiği yapılanma ile ise traktör yedek parça sektöründen çıkarak tüm faaliyetlerini Japon ve Kore grubu araçlar üzerine yoğunlaştırmıştır.

Hali hazırda 12.000 m² kapalı alana sahip kendi tesislerinde faaliyetlerini sürdüren Altay Otomotiv, genç ve dinamik ekibi yanında güçlü finansal yapısı ile Hyundai, Kia, Mazda, Toyota, Nissan, Daihatsu, Honda, Suzuki, Isuzu ve Mitsubishi marka araçların mekanik, kaporta ve elektrik aksamlarının ithalatını yıllardır başarı ile gerçekleştirmekte, bu çerçevede uygun fiyat ve kaliteli yedek parça temini hedefi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

DAVET OTOMOTİV ANKARA ŞB. - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


телефон: 0312 384 63 47

Электронное письмо: davet@davetotomotiv.com.tr.

Адрес: "ANADOLU BULVARI 1490 SOKAK NO:2/2 İ YENİMAHALLE/ANKARA"

Firmamız 1993 yılı başında otomotiv sektöründe ithal ve yerli markaların toptan satışını yapmak üzere kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti esas alan çalışması sonucunda, Türkiye otomotiv pazarında güçlü toptan tedarikçiler arasına girmiştir. 

Davet Otomotiv, Auto Distrubition İnternational (AD) üyelerinden biridir. Faaliyet konusu Fiat, Renault, Peugeot, Ford, Skoda,

Lada, Hyundai, Mercedes, BMW, Opel, Wolkswagen marka binek ve hafif ticari araçların yedek parçasını çeşitli markalarla, tüm 

Türkiye genelinde profesyonel satış ekibi ile hizmet vermektedir.

DİNAMİK OTOMOTİV ANKARA ŞB. - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


телефон: 0312 386 36 30

Электронное письмо: info@dinamikotomotiv.com.tr

Адрес: Abdulkadir Geylani Cad.No:20 Ostim OSB. OSTIM/ ANKARA

1986 yılında Adapazarı’nda kurulan Ada Oto, ilk olarak oto elektrik yedek parçaları satışını gerçekleştirerek ticari hayatına başladı. Daha sonraki yıllarda oto mekanik yedek parçalarını, akü ve motor yağ segmentini de ekleyerek otomotiv aftermarket sektörünün her noktasına hitap etmeyi amaçladı. 1998 yılında ise Ada Group çatısı altında kurulan Dinamik Otomotiv, binek, ticari, hafif ticari ve ağır vasıta araçlarının elektrik, elektronik, mekanik, motor ve sürtünme parçalarının teminini sağlamaktadır. Dinamik Otomotiv günümüzde; hızlı dağıtım ağı ile hizmet veren, çeşitte lider, otomotiv yedek parça tedarik şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

MARTAŞ OTOMOTİV ANKARA ŞB BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


телефон: 0 216 561 03 03

Электронное письмо:

Адрес: SARAY MAHALLESİ 685. CADDE NO:11 KAHRAMAN KAZAN/ ANKARA

Martaş Otomotiv; binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

1980 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Martaş Otomotiv, bugün Türkiye'nin en büyük yedek parça dağıtım merkezi konumuna ulaşmıştır.

© All Rights ReservedYenmak