Firma Profili

Yenmak, 1965 yılında Kahvecioğlu ailesi tarafından küçük bir atölye olarak Konya’da kuruldu.  Geçen yıllar içinde YENMAK kendisini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek yurt içi ve yurtdışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki büyük tedarikçilerden biri olmuştur. 

Yenmak bugün KİT, PİSTON, PİSTON PİMİ, SEGMAN ve SİLİNDİR MOTOR GÖMLEĞİ üretimi; CONTA, SUPAP ve MOTOR YATAĞI tedariği ile bu ürünleri 5 kıtada 90’dan fazla farklı ülkeye ihraç etmektedir.

Siz değerli müşterilerimizi uzun süreli bir iş ortağı olarak görmekte ve bu bilinçle nihai güven ve en iyi kaliteyi makul fiyatlarla bir paket içinde bütün motor parçalarını hizmetinize sunmaktadır.

Bunun yanı sıra YENMAK insan faktörünün bütün bileşenler içinde en önemlisi olduğunu bilerek müşteri ilişkilerine büyük ölçüde önem ve değer vermektedir.

YENMAK; INMETRO, ISO 9001, ISO / TS 16949 sertifikalarına sahiptir. Bugün, 2 Fabrika ve 1 Genel Merkez & Lojistik binasıyla toplamda 50.000 metrekarelik alanda Konya 1. 2. ve 3. Organize sanayi bölgelerinde kuruludur.

Satış ve pazarlama faaliyetleri İstanbul’ da bulunan YENMAK ihracat ofisinde gerçekleştirilmektedir. 

Genel Merkez & Lojistik

Piston & Pim Fabrikası

Gömlek Fabrikası