Bayilerimiz

BAYİLERİMİZ

TOK OTO MARKET Binek Araç - Hafif Ticari Grubu


Telefon : 0216 471 13 00

Eposta : info@tokotomarket.com.tr

Adres : Atatürk Mah. Kamil Bey Sok. Tyana İş Merkezi No:3 D:2 Ataşehir

Otomotiv sektörünün faaliyet gösteren Tok Oto Market 1989 yılında kurulmuştur. 25 yıl içerisinde otomotiv sektöründe kurumsallaşarak pazarın güçlü firmalarından biri haline gelen Tok Oto Market yurtiçi pazarında kalite ve hizmetten ödün vermeden çalışarak sektördeki varlığını ispatlamıştır.

Attığı kararlı adımlarla her geçen gün daha da büyüyen firmamız, dinamik kadrosuyla sergilediği istikrarlı duruşu sayesinde başarı çıtasını yükseltmektedir.

Tok Oto Market satış stratejisinin gereklerini ve ilkelerini yerine getiriyor olmanın yanı sıra, müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip onlara en iyi hizmeti verebilmek için, doğru ürünü gerektiği zamanda, en uygun fiyatla teslim etmeyi hedeflemiştir.

Güven ve istikrar önceliğini ilke edinerek otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız; seçkin personeliyle ileriye dönük hizmet ve doğruluk ilkeleri dahilinde Türkiye genelinde tanınan bir firma haline gelmiştir. Tok Oto Market hiçbir ilkesinden taviz vermeden müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

© All Rights Reserved Yenmak