Bayilerimiz

BAYİLERİMİZ

BAŞATAN OTOMOTİV - BİNEK ARAÇ-HAFİF TİCARİ-KAMYON-OTOBÜS-ÇEKİCİ-TRAKTÖR


Telefon : 0242 346 0899

Eposta : basatan.otomotiv@hotmail.com

Adres : Sanayi Sitesi 676 Sokak No 65 ANTALYA

ÇÖPELLİ OTO YEDEK PARÇA - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


Telefon : 0242 221 49 90

Eposta : copellitoptan@gmail

Adres : AKDENİZ SAN.SİT.5010 SOK.NO:6-8 KEPEZ/ANTALYA

1971 yılında  Antalya'da kurulmuş olup, Oto Yedek Parça, Aksesuar ve Yağ sektörlerindeki bayilikleriyle, Toptan ve Perakende olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tofaş Fiat araçlarında geniş orjinal ve yan sanayi yedek parça seçenekleriyle hem perakende müşterilerine hem de bayilerine hizmet vermektedir.

Renault, Peugeot, Citroen Ford, Opel - VW gibi markaların yan sanayi muadillerini uygun fiyatlarla ve üst düzey hizmet anlayışıyla bayi ve müşterilerine sunmaktadır. İnternet Satışlarımız copellioto.com ve sahibinden.com üzerinden devam etmektedir.


DİNAMİK OTOMOTİV ANTALYA ŞB. - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


Telefon : 0549 813 1248

Eposta : info@adaoto.com.tr

Adres : Kepez Mahallesi Hurdacılar Caddesi No:178 KEPEZ / ANTALYA

ADAGROUP, 1986 yılında Ada Oto olarak ticari hayatına Adapazarı/Sakarya’da başlamıştır. Kuruluş aşamasında elektrik yedek parçaları üzerine uzmanlaşmış daha sonra 2000’lerin başında mekanik grubuna da adım atmıştır. ADAGROUP sektörün gereksinimlerini öngörüp ilk olarak internet üzerinden sipariş sistemine geçen firmaların başında yer almaktadır. ADAGROUP bünyesinde Ada Otomotiv, Dinamik Otomotiv ve Vizyon Automotive kuruluşları yer almaktadır.

Hizmet ve müşteri memnuniyetini ön plana alan ADAGROUP bu maksatla ilk olarak 2000lerin başında genel merkezini İstanbul’a taşımıştır, daha sonra ise müşterilerine daha yakın, daha iyi hizmet vermek adına 2009 yılında şubeleşme girişimini başlatmıştır. O tarihten bu yana sırasıyla; Ankara, İzmir, Antep, Adana, Bursa, İstanbul (Avrupa), Konya, Samsun, Kayseri şubelerini açarak bu anlamda sektörde bir öncü vazifesi görmüştür.

Renault-Fiat araç markalarında uzmanlaşan ADAGROUP zamanla Peugeot, Opel, Volkswagen, Kore–Japon araçları, Ford, BMW, Mercedes markalarını da bünyesine katıp 2016 itibariyle bütün araç gruplarına hitap etme özelliğini taşımaktadır.

Dinamik Otomotiv, 2014 yılında kurulan ve dünya çapında sektörün lider satın alma gruplarından olan Nexus Automotive International’ın kurucu ortakları arasında yer almıştır. 2015 yılı Nexus’ta yılın üyesi olarak seçilen Dinamik Otomotiv o tarihten bu yana bünyesine uluslararası markaları katmaya hızla devam etmektedir.
 

© All Rights Reserved Yenmak