Bayilerimiz

BAYİLERİMİZ

DİNAMİK OTOMOTİV KONYA ŞB. - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


Telefon : 0549 792 9812

Eposta : info@adaoto.com.tr

Adres : Horozluhan Mahallesi Güven Caddesi Uzman Sanayi Sitesi No:105/107 SELÇUKLU / KONYA

ADAGROUP, 1986 yılında Ada Oto olarak ticari hayatına Adapazarı/Sakarya’da başlamıştır. Kuruluş aşamasında elektrik yedek parçaları üzerine uzmanlaşmış daha sonra 2000’lerin başında mekanik grubuna da adım atmıştır. ADAGROUP sektörün gereksinimlerini öngörüp ilk olarak internet üzerinden sipariş sistemine geçen firmaların başında yer almaktadır. ADAGROUP bünyesinde Ada Otomotiv, Dinamik Otomotiv ve Vizyon Automotive kuruluşları yer almaktadır.

Hizmet ve müşteri memnuniyetini ön plana alan ADAGROUP bu maksatla ilk olarak 2000lerin başında genel merkezini İstanbul’a taşımıştır, daha sonra ise müşterilerine daha yakın, daha iyi hizmet vermek adına 2009 yılında şubeleşme girişimini başlatmıştır. O tarihten bu yana sırasıyla; Ankara, İzmir, Antep, Adana, Bursa, İstanbul (Avrupa), Konya, Samsun, Kayseri şubelerini açarak bu anlamda sektörde bir öncü vazifesi görmüştür.

Renault-Fiat araç markalarında uzmanlaşan ADAGROUP zamanla Peugeot, Opel, Volkswagen, Kore–Japon araçları, Ford, BMW, Mercedes markalarını da bünyesine katıp 2016 itibariyle bütün araç gruplarına hitap etme özelliğini taşımaktadır.

Dinamik Otomotiv, 2014 yılında kurulan ve dünya çapında sektörün lider satın alma gruplarından olan Nexus Automotive International’ın kurucu ortakları arasında yer almıştır. 2015 yılı Nexus’ta yılın üyesi olarak seçilen Dinamik Otomotiv o tarihten bu yana bünyesine uluslararası markaları katmaya hızla devam etmektedir.
 

OTO AĞIRBAŞ BİNEK ARAÇ-HAFİF TİCARİ-KAMYON-OTOBÜS-ÇEKİCİ-TRAKTÖR


Telefon : 0332 235 64 94

Eposta : otoagirbas@hotmail.com

Adres : Oto Parçacılar Sit. Koza Sokak No 6 KONYA

Oto Ağırbaş 1989 yılında otomotiv yedek parça sektörüne hizmek vermek amacı ile kurulmuş olup ticari hayatına bayiliğini aldığı YENMAK markasıyla devam etmiştir.Zamanla otomotiv sektöründeki ihtiyaçlar doğrultusunda GÜNEŞ SUBAP ve KİNG Motor Yataklarınında bayiliğini alan firmamız 2017 yılında MOTUS KRANK bayiliğinide alarak daha güçlü ve emin adımlarla büyümesini sürdürmüştür. Oto ağırbaş firması sürekli gelişimi yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş,müşteri memnuniyetini yükselterek çevresine güven veren bir şirket olmuştur. Misyonumuz ; temsil ettiğimiz markaların gücünü en kaliteli şekilde en cazip koşullarla hizmet veren , içimizde barındırdığımız şeffaflık dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır. Hedefimiz ; çok hızla gelişen otomotiv yedek parça sektöründe ürün gamımızı genişleterek gerek kendimizi yenilemek gerekse kurumsallık adına gelişebilmek için tüm çabamızı ve enerjimizi sonuna kadar kullanmaktır

© All Rights Reserved Yenmak