BAYİLERİMİZ

DİNAMİK OTOMOTİV BURSA ŞB. - BİNEK- HAFİF TİCARİ ARAÇLAR


Telefon: 0224 251 42 90-99

Eposta: info@dinamikotomotiv.com.tr

Adres: İsmetiye Mahallesi 3.İzci Sokak No:11 OSMANGAZİ/ BURSA

1986 yılında Adapazarı’nda kurulan Ada Oto, ilk olarak oto elektrik yedek parçaları satışını gerçekleştirerek ticari hayatına başladı. Daha sonraki yıllarda oto mekanik yedek parçalarını, akü ve motor yağ segmentini de ekleyerek otomotiv aftermarket sektörünün her noktasına hitap etmeyi amaçladı. 1998 yılında ise Ada Group çatısı altında kurulan Dinamik Otomotiv, binek, ticari, hafif ticari ve ağır vasıta araçlarının elektrik, elektronik, mekanik, motor ve sürtünme parçalarının teminini sağlamaktadır. Dinamik Otomotiv günümüzde; hızlı dağıtım ağı ile hizmet veren, çeşitte lider, otomotiv yedek parça tedarik şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

KARSAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.


Telefon: 0224 484 21 70

Eposta: azmi.doner@karsan.com.tr

Adres: Organize Sanayi Bölgesi  Mavi Cad. No:13 16159 Nilüfer - BursA

Takvimler 1966 yılını gösterdiğinde ülkesini “ileriye taşıma arzusu” ile başladı Karsan’ın hikâyesi.

Türk otomotiv sanayinde 50 yılı geride bırakan Karsan, dünyanın önde gelen otomotiv devleri için üretimden, toplu taşımacılık alanında kendi markalı özgün ürünlerini geliştirmeye uzanan yolculukta, yaygın hizmet ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin dört bir yanına yayılan Karsan, yükselen bir marka haline geldi.

Kurduğu iş ortaklıkları ve öncü yenilikleriyle, Karsan bugün dünyanın 20 farklı ülkesinde hizmet veriyor.

1981 yılından bu yana%100 yerel sermaye ile ticari araç üretimi gerçekleştiren Karsan'ın Bursa Hasanağa’daki fabrikası tek vardiyada yılda 18 bin 200 araç üretebilecek yapıya sahip. Otomobilden kamyona, minivandan otobüse kadar her türlü aracı üretebilecek esneklikte tasarlanan Hasanağa Fabrikası, Bursa şehir merkezine 30 km uzaklıkta olup, 90 bin metrekaresi kapalı toplam 206 bin metrekarelik bir alan üzerinde yer alıyor. 

İşletmelerin ve toplumların mutluluğunu odağına alarak geliştirdiği yenilikçi tasarımlarla, her ülke, hatta her şehir için çağın gereksinimlerine uygun%100 elektrikli araçlar üretiyor.

İnovatif marka DNA’sı ve sürdürülebilir çözüm üretme misyonu ile Karsan, geleceğin ihtiyacı olan elektrikli araç teknolojisindeki yenilikleri yakından takip ederek çalışmalarına hızla devam ediyor ve her geçen gün ürün gamını zenginleştiriyor.

Karsan bugün Hyundai Motor Company (HMC) için yeni H350 hafif ticari araçlarını, BredaMenarinibus için 12-18m otobüsleri ve kendi markası altında Karsan JEST‘in üretimini gerçekleştiriyor. Karsan ayrıca şehirlerin toplu taşımacılık sistemlerindeki değişen ihtiyaçlara çözüm olarak Karsan markalı 8m erişilebilir ATAK ve STAR otobüslerini üretiyor. Karsan araç üretiminin yanı sıra, Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikasında endüstriyel hizmetler de sağlıyor. 

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için geliştirmekte olduğu inovatif ürün çözümleri ile Karsan’ın hikâyesi bugün dünyanın dört bir yanında şehirleri geleceğe, toplumları daha yeşil bir dünyaya, işletmeleri kârlılığa, iş ortaklarını ise başarıya taşıyarak devam ediyor. 

© All Rights ReservedYenmak